TAMİR | BAKIM | SERVİS

Kocaeli'nin En Güvenilir Kombi Teknik Servisi

Süsler Kombi Servisi

Kocaeli Süsler genelinde geniş servis ağı, uzman teknisyenleri, geniş araç filosu, orjinal yedek parça ve aksesuar satışıyla Arkom Teknik her zaman yanınızda! Aynı Gün Servis, En İyi Fiyat garantisi, 10 yıllık sektörel deneyim.

0262 323 92 58
Kocaeli SüslerPetek temizleme servisi hizmetlerimiz. 7/24 verilmektedir. Müşterilerimiz bizlere ulaştıklarında ve petek temizletmek istediklerini bildirdiklerinde, kendilerine uygun zamanı belirliyor ve randevu oluşturuyoruz. Servis hizmetlerimiz, petek temizleme konusunda uzman olan ekiplerimiz tarafından verilmektedir. Mobil ekiplerimizde, petek temizleme işlemlerinde kullanılan yeni teknoloji makinelerimiz ve tüm donanım sistemlerimiz mevcuttur.

Deneyimli ve donanımlı servis hizmetlerimiz ile evinizdeki ya da işyerinizdeki tüm kalorifer tesisat ve petekleri özenle temizlenecektir. Hizmetlerimiz haftanın her günü verildiği için her zaman müşterilerimizin yanında olabiliyoruz. Petek temizleme servis hizmetlerimizi ile soğuk günlerde, ısınma sorunu yaşanmamasını istiyoruz. Bunun için hizmetlerimizi kesintisiz ve mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde sunmaya çalışıyoruz. Servis talebinde bulunduğunuzda, ekiplerimiz, belirtilen saatte sizin yanınızda olacaktır.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Evlerimizde ısınma sistemi olarak kullandığımız, kombi cihazı ve tüm tesisat sisteminin bakımlı olmasına özen gösterilmelidir. Periyodik bakım hizmetleri vererek, kombi bakımlarınızı, petek temizleme işlemlerini yapıyoruz. Kombi cihazları için periyodik bakımlar her yıl yapılmalıdır. Petek temizleme işlemlerinin de her yıl yapılması, peteklerin ve tesisatın ömrünü uzatacak, tıkanma oluşumu önlenecektir. Sadece petek temizleme işlemlerini yaptırmak isteyenler, periyodik bakımlarını 2 – 3 yılda bir yaptırabilirler. Ancak müşterilerimiz şu bilmelidir.

Süsler Petek Temizliği üzerinden 2 yıl ve daha fazla süre geçmişse petekler kirlenmeye başlamıştır. Çünkü ısınan su beklediğinde içerisindeki, kireç oluşumunu ve diğer atıkları petek içerisine bırakmaya başlayacaktır. Kireç ve atık oranı arttıkça kirlenme ve kanallarda daralmalar oluşacak, ısınma sorunları oluşturacaktır. Isınma sorunları ile karşılaşmamak için periyodik bakımların yapılması gerekiyor.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ